Poniedziałek , 21 Maja 2018 - 10:50 
Szukaj  
Reklama
Katalog Firm
 · Losowa Firma :
Gospodarstwo Agroturystyczne Ukrysi · Zobacz więcej informacji o tej firmie w Katalogu Firm
Katalog Firm
Ostatnio do Katalogu Firm dołączyły Firmy :

Widpol S.C. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie, gwintowanie·Zobacz opis tej Firmy
Dom Weselny Zielona Skarpa - Powiat Wadowicki, Andrychów, Sułkowice·Zobacz opis tej Firmy
FOLMAR - Marek Chrapkiewicz - Producent Opakowań Foliowych·Zobacz opis tej Firmy
DRUKPOL - Centrum Obsługi Biurowej·Zobacz opis tej Firmy
Szkółka Krzewów Ozdobnych - Justyna i Jan Piekiełko·Zobacz opis tej Firmy
Zobaczcie

Stowarzyszenie
Uniwersytet
Trzeciego Wieku
w Andrychowie

Krótkofalarski
Klub Łączności
Delta SP9KUP

Licznik
Dzisiaj:507
Miesiąc:20524
Ten rok:130094
Ogólnie:5273990

Od dnia 01.05.2002
Pokaż wszystkie artykuły tego tematu.

 Zawody Narciarskie na Czarnym Groniu
19 Stycznia 2018 - 4576 Odsłon

Sport Już w najbliższą niedzielę odbędą się po raz siódmy zawody narciarskie i snowboardowe organizowane na stacji narciarskiej Czarny Groń. Organizatorzy, oprócz znakomitych warunków do szusowania i odpowiedniej ilości śniegu zapewniają mnóstwo dodatkowych atrakcji. Pierwsze starty zaczynają się o 9.30. Specjalnie dla uczestników Zawodów będą obowiązywać promocyjne ceny na karnety dzienne - dorośli 60 zł, dzieci 30 zł. Pula nagród, które zostały ufundowane przez Czarny Groń, Urząd Miejski w Andrychowie, producenta odzieży sportowej Viking oraz Siłownię iFitt z Andrychowa przekracza 10 000 zł. Zapisy online do 19 stycznia (piątek) jak również w dniu zawodów od godz. 7.30 do 8.30. Dla najmłodszych niespodzianki!!! Szczegóły tutaj

Strona gotowa do druku

 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym
30 Kwietnia 2017 - 5148 Odsłon

Sport Piękna pogoda i niemal idealne warunki towarzyszyły w dniu dzisiejszym zawodnikom i jedynej zawodniczce Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Trialu Rowerowym. Impreza, która odbywała się na Placu Mickiewicza w Andrychowie zgromadziła miłośników dwóch kółek lubiących ekstremalnie urozmaiconą trasę. Imprezę wraz z licznym gronem sponsorów zorganizował klub AQUILA Wadowice. Radość zwycięstwa mieszała się z goryczą porażki. Zawodnicy nie mogli pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd i chwilę dekoncentracji. W trakcie przejazdów kilka razy okazało się, że "brak szczęścia" lub chwila zawahania może skutkować nie tylko stratą cennych punktów w kwalifikacji, ale też bolesnym potwierdzeniem tego faktu. Publiczność podziwiała widowiskowe i karkołomne przejazdy na skałach, betonowych elementach konstrukcyjnych oraz bardzo popularnych w ostatnim czasie w naszym kraju... drewnianych przeszkodach... Jak było? Zobaczcie!

Czytaj więcej... (3096 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Sukcesy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Senioriadzie
10 Marca 2017 - 5746 Odsłon

Sport W tegorocznej Senioriadzie wzięło udział ponad 400 zawodników z 29 UTW z Polski, 3 z Ukrainy i 1 z Austrii. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się defiladą Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Święty ogień Senioriady przynieśli trzej rabczańscy maratończycy. Po zapaleniu znicza organizatorzy oficjalnie otwarli imprezę. Na igrzyska z naszego UTW wyjechała 30 osobowa reprezentacja: 14 zawodników i 16 kibiców. W rozwinięciu wiadomości - podsumowanie udziału!

Czytaj więcej... (2045 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Basen gratis? Od 1.-4. września 2016 r. tak!
30 Sierpnia 2016 - 6719 Odsłon

Sport Jak informuje strona www.basen.andrychow.pl - "Basen Kąpielowy w Andrychowie będzie czynny: od dnia 01.09.2016 r. do dnia 04.09.2016 r. w godz. 09.00 do 18.00. Wstęp na basen kąpielowy w Andrychowie od dnia 01.09.2016 r. do dnia 04.09.2016 r. jest bezpłatny.

Strona gotowa do druku

 I Międzynarodowy Miting Pływacki o Puchar Burmistrza Andrychowa
18 Czerwca 2016 - 7608 Odsłon

Sport Pogoda - wymarzona! 39 klubów z całej Polski oraz drużyna z Rosji - łącznie 400 zawodników wraz z trenerami i opiekunami (razem 600 osób!) uczestniczyło w I Międzynarodowym Mitingu Pływackim o Puchar Burmistrza Andrychowa. Zawody otworzył Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak i Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Babski. Organizatorem zawodów na basenie w Andrychowie jest klub pływacki z Kóz. Przez wiele lat tego rodzaju miting organizowany był właśnie w Kozach. Niestety - zawodników z roku na rok przybywa i okazało się, że organizatorzy zmuszeni byli aby poszukać większego obiektu. Wybór padł na Andrychów nie bez powodu. Zawodnicy nie ukrywali słów zachwytu nad obiektem i jego przygotowaniem do organizowania tego rodzaju ewentów. Nowoczesny, piękny, świetnie wyposażony - sprzyja organizowaniu zawodów i letniemu wypoczynkowi. Sezon pływacki w Andrychowie jeszcze dobrze się nie rozpoczął, więc tym bardziej cieszy fakt, że obiekt wykorzystany jest w pełni, zanim znajdą się na nim tłumy mieszkańców i gości Gminy Andrychów korzystający z jego atrakcji. Tego rodzaju działanie to również zastrzyk gotówki dla gospodarstw agroturystycznych i hoteli, które zakwaterowały u siebie część zawodników. Nagrody najlepszym wręczali Burmistrz Andrychowa - Tomasz Żak i Przewodniczący Rady Miejskiej - Roman Babski. Zapraszamy na fotoreportaż!

Czytaj więcej... (8226 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Czarny Groń przygotowuje się do nowego sezonu
12 Listopada 2015 - 8060 Odsłon

Sport Opiniotwórczy portal www.skionline.pl wyjaśnia rzeczowo, krok po kroku złożony temat o sytuacji związanej z wyciągiem na Czarnym Groniu. W materiale pojawia się również wiele ciekawych informacji, które z pewnością zainteresują amatorów białego szaleństwa! Czarny Groń szykuje bowiem na ten sezon kolejne nowości na stoku! Zapraszamy do lektury: www.skionline.pl

Strona gotowa do druku

 VII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2015
10 Sierpnia 2015 - 9101 Odsłon

Sport W dniach 4-6 września w Rzykach, Andrychowie i Wieprzu odbędą się VII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2015. Ta prestiżowa impreza sportowa odbędzie się już po raz siódmy, a po raz czwarty zagości w Andrychowie. Z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Udział w niej biorą gwiazdy polskiego kolarstwa - mistrzowie świata i medaliści olimpijscy oraz amatorzy jazdy na "dwóch kółkach" pragnący zmierzyć się z najlepszymi. Mistrzostwa organizowane przez Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne "START" to jedyna tego typu impreza w Polsce, gromadząca z roku na rok coraz więcej uczestników. Niepełnosprawni mają szanse pokazać się na ulicach miast i promować tym samym zdrowy, i wcale nie odbiegający od reszty, sportowy tryb życia. Uczestnictwem w Mistrzostwach zachęcają niepełnosprawnych do wyjścia z domu, a pełnosprawnym przypominają o swoim istnieniu w społeczeństwie.

Czytaj więcej... (637 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Siatkówka plażowa sportem rodzinnym - warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem
07 Sierpnia 2015 - 8654 Odsłon

Sport 13. sierpnia (czwartek) na basenie miejskim w Andrychowie odbędą się siatkarskie warsztaty dla dzieci z Grzegorzem Fijałkiem. Będzie to czwarte w tym sezonie spotkanie Grzegorza Fijałka z młodzieżą. Projekt "Siatkówka plażowa sportem rodzinnym - Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem", czyli Grzegorz Fijałek Camp odbył się już w Chorzowie (13 lipca), Łodzi (16 lipca) oraz w najbliższy weekend 8-9 sierpnia odbędzie się w Gdańsku. Kilka dni po zajęciach nad morzem, warsztaty zostaną zorganizowane w Andrychowie. Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju.

Czytaj więcej... (1227 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem
04 Sierpnia 2015 - 8282 Odsłon

Sport Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Andrychowie informuje, że w dniu 13 sierpnia 2015 r. od godziny 9:00 do godziny 16:00 na basenie kąpielowym w Andrychowie Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu "Anima Pro Activ" organizuje projekt pod nazwą "Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem". Zapraszamy!

Strona gotowa do druku

 Tomek Sordyl - wspomnienia z turnieju za wielkim murem!
28 Lipca 2015 - 9138 Odsłon

Sport Tomek Sordyl, andrychowianin trenujący wspinaczkę sportową w klubie Speed Rock Wadowice reprezentował Polskę w dwóch edycjach Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas, które odbyły się w Chinach 21 i 27 czerwca. W przesłanym materiale opowiada nam o swoich przeżyciach! Zapraszamy do lektury! Nam najbardziej podobała się praktyczna rada, której udzielił wszystkim tym, którzy mają marzenia: "Chcę również zachęcić wszystkich do realizacji swoich planów. Ja, kiedy pierwszy raz powiedziałem sobie, że lecę do Chin, nie miałem jeszcze nic konkretnego co pozwalało by mi być pewnym tego wyjazdu. Zacząłem jednak do tej myśli się przyzwyczajać i zauważać coraz więcej sytuacji przybliżających mnie do realizacji postawionego celu. Jeśli chodzi natomiast o cele same w sobie uważam, że nie powinny one być ani zbyt odległe ani w zasięgu ręki. Najlepiej gdy znajdują się w zasięgu wzroku, czyli w naszej subiektywnej ocenie powinny być one możliwe tak na 50%. Jeżeli bowiem coś jest zbyt proste nie podejmiemy nawet tego małego działania, koniecznego do wykonania zadania stale odkładając je na później, a jeżeli osiągamy cel bez żadnego wkładu, to co to za cel?"

Czytaj więcej... (10352 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Najlepsi pływacy ze szkół podstawowych i gimnazjów w gminie
25 Czerwca 2015 - 8822 Odsłon

Sport 24 czerwca 2015 r. andrychowski Basen Kąpielowy gościł kilkudziesięciu uczestników gminnych zawodów o Puchar Burmistrza Andrychowa. Tym razem w szranki stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Niektórzy ze startujących mogli pochwalić się niejednym medalem i pucharem zdobytym w konkurencjach podzielonych na kategorie wiekowe oraz style: klasyczny, grzbietowy i dowolny. Nie zabrakło też pływania typowo dla zabawy - chłopcy i dziewczęta walczyli na trasie 25 m. płynąc z piłką. Zawody otwarł dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty - Andrzej Szafrański a Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak - udekorował najlepszych gminnych, młodych pływaków i pływaczki. Zapraszamy na fotoreportaż z wręczania pucharów i medali. Wyniki Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa dostępne są na stronie - www.nowiny.andrychow.eu"

Czytaj więcej... (2975 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Nasi Seniorzy przywieźli z Olimpiady dwa brązowe medale!
21 Maja 2015 - 9453 Odsłon

Sport 16.05.2015 r. reprezentacja Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Andrychowie wzięła udział w VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych "Trzeci Wiek na Start" organizowanej przez UTW w Łazach. W zawodach brali udział przedstawiciele aż 50 uniwersytetów reprezentujących wszystkie rejony Polski, ale - byli też sportowcy z Wiednia. W wyjeździe na Olimpiadę wzięło udział łącznie 50 osób, 15 zawodników oraz kibice. Realizacja wyjazdu była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Andrychów.

Czytaj więcej... (1155 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Prośba do kibiców Beskidu! Wykręć fundacji numer! Zbieramy komórki dla Przemka
18 Kwietnia 2015 - 8821 Odsłon

Sport Stare, nieużywane telefony mogą pomóc 25-letniemu Przemkowi. Zbiórka sprzętu odbędzie się podczas trzecioligowego meczu Soły Oświęcim z Beskidem Andrychów w środę 29 kwietnia na terenie stadionu im. Braci Kisielińskich o godzinie 16.30. Przemek jest podopiecznym Fundacji Bliżej Szczęścia. Dwa tygodnie po swoich 18. urodzinach, napotkał na swojej drodze przeszkodę, nie mógł wstać z łóżka o własnych siłach. Diagnoza okazała się wyrokiem dla Przemka, stwardnienie rozsiane. - Wtedy zrozumiałem, że moje codzienne funkcjonowanie będzie zależało od innych - opowiada Przemek. - Zmieniłem podejście do życia, zacząłem doceniać każdą chwilę.

Czytaj więcej... (1167 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 IV Turniej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
18 Lutego 2015 - 8954 Odsłon

Sport 7 marca 2015 r. w Ski Centrum Czarny Groń w Rzykach odbędzie się IV Turniej o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy posiadający umiejętność jazdy na nartach oraz snowboardzie - nie uprawiający tych sportów zawodowo. Oficjalne otwarcie zawodów uświetni Miejska Orkiestra Dęta "Andropol". Miłośnicy białego szaleństwa wezmą udział w widowiskowych zawodach typu Slalom Gigant. Szczegóły zawodów oraz regulamin turnieju i formularz zgłoszeń dostępny jest na stronie www.andrychow.eu. Zapraszamy!

Strona gotowa do druku

 Fantastyczna wiadomość! Ruszyła kanapa w Czarnym Groniu!
30 Grudnia 2014 - 9621 Odsłon

Sport Jak informuje opiniotwórczy portal skionline.pl i naocznie można zobaczyć przez kamerę online ośrodka Czarny Groń - ruszył wyciąg krzesełkowy na górnym stoku SkiCentrum Czarny Groń, oczekiwany od lat przez miłośników białego szaleństwa! W kronikę wydarzeń, które są punktami przełomowymi dla naszej okolicy i jej infrastuktury sportowo-rekreacyjnej wpisujemy nareszcie długo oczekiwaną pozycję - 30 grudnia 2014 r. Kanapa w Czarnym Groniu działa!

Czytaj więcej... (944 bajtów więcej) Strona gotowa do druku


PostNuke Powered Site, GNU/GPL Licence, Administracja : wins@andrychow.pl , Telefon 502 740628
Wszystkie loga, znaki handlowe, treść, fotografie oraz skrypty i moduły na tej stronie należą do ich właścicieli.
Regulamin świadczenia usług :: Polityka prywatności :: Redakcja Za treść ogłoszeń i reklam nie odpowiadamy
Polityka strony dotycząca cookies
Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i polityką strony dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.