andrychow.pl


Pawbol laureatem nagrody w rankingu Diamenty Forbesa

Artykuły / Lokalne wydarzenia
Data: Środa , 14 Czerwca 2017 - 14:56


Jeden z największych pracodawców z terenu gminy Andrychów - nagrodzony! Po raz kolejny firma Pawbol - producent osprzętu elektrotechnicznego została laureatem nagrody w rankingu Diamenty Forbesa. W dziesiątej edycji Diamentów redakcja miesięcznika "Forbes" we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. W tym roku na liście laureatów znalazło się aż 173 przedsiębiorstw z województwa małopolskiego, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Lista Diamentów Forbesa opracowana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.

Do wyceny Diamentów Forbesa wykorzystano dane m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Nagroda jest ogromnym wyróżnieniem dla firmy PAWBOL, potwierdzając, że przyjęta strategia i sposób działania to dobrze obrany kierunek rozwoju. Gala wręczenia nagród odbyła się 18 maja 2017 roku w Krakowie. Nagrodę odebrał prezes firmy - Paweł Łuczak.

info: www.pawbol.com


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8704

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393